אודות האתר

eatery הינו אתר המסעדות בין המובילים בישראל. האתר הוקם בשנת 2015 במטרה לתת מידע על עסקי מזון בארץ, מהמסעדות שף מפוארות עד לדוכני פלאפל. מטרתינו היא למצוא כל מזללה קטנה (כשם האתר) ולשים אותה על המפה הקולינרית, כך שלכם יהיה קל למצוא אותם.


בעזרת טכנולוגיה מתקדמת יכולים גולשי eatery לחפש מסעדות שתואמות את דרישות שלהם. באתר קיים מידע מקיף על מעל ל-13000 מסעדות, בתי קפה ועסקי מזון אחרים. כאשר הגולשים יכולים לחפש מסעדה לפי מגוון קריטריונים.


האתר בנוי לפי סטנדרטים הכי גבוהים של נגישות ואבטחת מידע, אפשר להשתמש בו מכל מכשיר מודרני, כאשר חווית משתמש היא בראש סדר עדיפויות.  


תחום האוכל והמסעדות הינו דינמי ונתון לשינויים רבים ומתמידים. מערכת האתר עושה כל מאמץ להביא לכם את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר. אם בכל זאת גיליתם טעות או שיש לכם מידע שעשוי לעזור לנו נשמח אם תעדכנו אותנו דרך ממשק יצירת קשר


מדיניות פרטיות

האתר אינו שומר מידע על משתמש ולא שומר קבצים על מכשיר משתמש (cookies) אלא במקרים של הרשמה לשירותים מתקדמים שדורשים זיהוי משתמש לצורך שימוש בשירותים אלו. הרשמה ושימוש בשירותים אלו הינם ביוזמת המשתמש בכפוף למדניות זו ותנאי שימוש באתר.


האתר עושה שימוש בכלים צד שלישי לצורך איסוף סטטיסטיקה והצגת פירסומים באתר (כגון google adsense, google analytics ואחרים) וכלים אלו יכולים לשמור קבצים במכשיר המשתמש (cookies) ו/או לאסוף מידע אודות שימוש משתמש באתר לצורך ביצוע משימתם. שימוש באתר מהווה הסכמת משתמש לפעולות אלו.לבעלי עסקים

מידע למסעדנים